Електронна віза для іноземця для в'їзду в Україну

09 Декабря 2018 Работа с иностранными компаниями

На сайті Міністерства закордонних справ України з’явилась інформація про те, що з 04 квітня 2018 р. іноземці з визначених 45 держав можуть звернутися за оформленням української електронної візи (е-Віза), що видається для разового в’їзду в Україну з туристичною або діловою метою строком до 30 днів.

Зокрема, така опція доступна для іноземців таких країн: Австралія, Багамські Острови, Барбадос, Бахрейн, Болівія, Бутан, Вануату, Гаїті, Ґватемала, Гондурас, Ґренада, Домініка, Домінікана, Індонезія, Камбоджа, Катар, Коста-Ріка, Кувейт, Лаос, Маврикій, Малайзія, Мальдіви, Мексика, Мікронезія, М’янма, Непал, Нікараґуа, Нова Зеландія, Оман, Палау, Перу, Сальвадор, Самоа, Саудівська Аравія, Сейшельські Острови, Сент-Вінсент і Ґренадини, Сент-Люсія, Сінгапур, Суринам, Таїланд, Тімор-Лешті, Тринідад і Тобаґо, Тувалу, Фіджі, Ямайка.

Для оформлення е-Візи необхідно:

 1. Зареєструватися на веб-платформі МЗС evisa.mfa.gov.ua
 2. Заповнити візову анкету онлайн.
 3. Завантажити фотокартку та скановані копії документів:
  • паспорта,
  • дійсного полісу медичного страхування (з покриттям витрат щонайменше на 30 000 євро),
  • документа, що підтверджує наявність достатнього фінансового забезпечення,
  • документа, що підтверджує туристичний/діловий характер подорожі в Україну (бронювання готелю/ туристичний ваучер / договір про надання туристичних послуг/запрошення зареєстрованої в Україні юридичної особи тощо).
 4. Сплатити онлайн консульський збір (65 дол.США) банківською карткою.

Рішення про оформлення е-Візи або візову відмову надсилається на електронну пошту заявників у термін до 9 робочих днів з дня успішної реєстрації анкети і сплати консульського збору. Для в’їзду в Україну потрібно роздрукувати отриману е-Візу та пред’явити разом з паспортом прикордонним органам України (е-Віза дійсна для в’їзду у міжнародних пунктах пропуску через державний кордон). Міністерство закордонних справ України рекомендує усім заявникам перед реєстрацією та заповненням клопотання про оформлення е-Візи ознайомитися з корисною інформацією про порядок роботи з веб-платформою за Інтернет-адресою: https://evisa.mfa.gov.ua/Help Інформаційна підтримка заявників - evisa@mfa.gov.ua


Laudis

www.laudis.ua
info@laudis.ua

+38 067 220 74 61

Будемо раді співпраці!

Мы готовы решить Ваши юридические вопросы в сфере IT-бизнеса, потому что мы специализируемся на этом. Юридическая фирма “Laudis”

Будем рады сотрудничеству!

Расшарить

Вам есть чем дополнить/уточнить?

gitHUB Редактируйте материал на github

i История изменений


Автор

Ольга Бондар

Юрист ЮФ Лаудис

Есть о чем написать?! Станьте автором!

Добавить материал

Похожие статьи

Комментарии